Spełnione marzenia

04.03.2014 
Pobierz stronę w formacie PDF

W ostatnich dniach lutego schola parafialna, która jest częścią wspólnoty Ruchu Światło-Życie w Bornem Sulinowie, udała się z pielgrzymką do Rzymu. Spełnienie ich marzeń stało się możliwe głównie dzięki nagraniu płyty "Ten, którego kochamy!".

Paulina Mazurkiewicz: "Nie wierzyłam w możliwość tego wyjazdu. Nie dochodziła do mojej głowy świadomość, że stanie się coś, co nigdy mi się nawet nie śniło. Jeszcze na lotnisku nie docierało do mnie to, że od Rzymu dzielą nas już tylko dwie godziny lotu. Przelot samolotem, zobaczenie papieża Franciszka - to były marzenia, których spełnienie wydawało się naprawdę trudne. Jednak Bóg tak ogromnie obdarował nas szczęściem. Płyta dała takie owoce! Każdy z nas - tak myślę - przeżył przygodę, której długo nie zapomni. Były to cztery najpiękniejsze dni w moim życiu. Męczące, ale idealne. Z taką wspaniałą wspólnotą można wszystko! Nie wiem, jak dziękować Bogu za to wszystko, codziennie dziękowałam i dziękuję nadal. Ta pielgrzymka to coś, czego nie da się wyrazić słowami! Wszystko pozostanie teraz w sercu i w głowie. Dziękuję Bogu, ale również wspólnocie!"

Katarzyna Biernat: "Dla mnie wyjazd do Rzymu był po prostu marzeniem. Wspaniale było zwiedzić ogrom miejsc, posłuchać o historii chrześcijaństwa i oczywiście zobaczyć papieża Franciszka. Czasami myślę, że dzięki tak wspaniałej wspólnocie możemy osiągnąć wszystko."


Wyświetleń: 1877
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x