Budować "prolajfową armię"

24.01.2014 
Pobierz stronę w formacie PDF

Fundacja "PRO - Prawo do życia" oraz Diakonia Życia Ruchu Światło-Życie w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej zapraszają na kurs dla "prolajferów", czyli dla wszystkich, którzy już się aktywnie angażują lub dopiero chcą się zaangażować w obronę życia nienarodzonych.

Kursy te cieszą się ogromnym zainteresowaniem, bo dają możliwość realnego i skutecznego działania w obronie dzieci, którym grozi śmierć przed narodzeniem. Dzięki tym kursom budowana jest “prolajfowa armia”, która zmienia Polskę. Prowadzący kursy nie zajmują się teorią, ale praktyką, co przyciąga ludzi. Nie bez znaczenia jest też dobra metoda. Dzięki niej kursy nie są nudne, lecz ciekawe.

Kurs odbędzie się w sobotę, 22 marca 2014 roku w godz. 9:00-16:00 w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie, ul. Seminaryjna 2 (obok Wyższego Seminarium Duchownego). Koszt udziału wynosi 20 zł, w tym obiad. Zgłoszenia do 15 marca 2014 roku przyjmuje Małgorzata Telega, odpowiedzialna za Diecezjalną Diakonię Życia: mtell@op.pl lub 600 984 248.

Strona internetowa Fundacji "PRO - Prawo do życia"


Wyświetleń: 4246
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x