"Ten, którego kochamy!"

14.01.2014 
Pobierz stronę w formacie PDF

Wspólnota Ruchu Światło-Życie w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na koncert, połączony z promocją płyty "Ten, którego kochamy!", nagranej przez scholę borneńskiej parafii pw. św. Brata Alberta.


Koncert odbędzie się w sobotę, 18 stycznia 2014 roku o godz. 18:00 w Budynku Kulturalno-Oświatowym w Bornem Sulinowie. Wstęp wolny. Dochód z płyty, którą będzie można nabyć po koncercie, przeznaczony zostanie na wyjazd młodzieży oazowej do Rzymu.

Relacja i galeria zdjęć z koncertu na stronie "Gościa Niedzielnego"


Wyświetleń: 2183
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x