"Upili się młodym winem"

05.12.2013 
Pobierz stronę w formacie PDF

"W pierwszej kolejności książkę powinny przeczytać osoby, które zwątpiły w działanie Ducha Świętego; którym doświadczenie mocy Ducha miesza się z psychologizmem i czymś tam jeszcze; które nie za bardzo wierzą, że takie rzeczy w XXI wieku są możliwe." (o. Serafin Tyszko OCD)

Z "Upili się młodym winem" można dowiedzieć się o tym, jak swoje odrodzenie w Duchu Świętym przeżyli między innymi ks. Franciszek Blachnicki, o. Waldemar Tyszko OCD i s. Renata Kościelska WDŁB, oraz o niezwykłych i pełnych mocy Ducha Świętego okolicznościach powstania wspólnoty życia w Lipiu w 1977 roku.

Książka składa się z 416 stron i kilkudziesięciu, w większości dotąd niepublikowanych zdjęć. Zamiast posłowia czytelnik znajdzie w niej bardzo interesujący artykuł o. Serafina Tyszki OCD pt. "Duch Święty w moim życiu".

Więcej na stronie www.dzieje.com.pl/ksiazka


Wyświetleń: 2517
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x