Radosna twórczość

28.11.2013 
Pobierz stronę w formacie PDF

Chociaż za oknem jesiennie, a czasem już nawet zimowo, to młodzież oazowa z parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Czarnem myśli już o swoim udziale w letnich rekolekcjach Ruchu Światło-Życie.

Na dwa ostatnie spotkania formacyjne, które odbywają się w piątki w domu sióstr ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej, młodzi ludzie przyszli z potrzebnymi materiałami i pomysłami na wykonanie kartek świątecznych. Wspólna praca przyniosła wszystkim wiele radości, a tworzenie rozwijało wyobraźnię i odkrywało talenty oazowiczów. Nad wszystkim czuwali ksiądz moderator Dariusz Stachula i siostra Barbara Kwaca.

Dzięki życzliwości księdza proboszcza Andrzeja Pacholskiego, oaza mogła sprzedawać swoje dzieła po niedzielnych Mszach. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na wakacyjne rekolekcje oazowe. Kartek zabrakło, bo parafianie, jak zwykle, okazali młodzieży wiele życzliwości i wsparcia. Wspólnota oazowa z Czarnego składa serdeczne podziękowania za pomoc paniom Marii Niwińskiej i Annie Tokarczyk z ekipą.


Wyświetleń: 2710
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x