Oazy zimowe 2014

26.11.2013 
Pobierz stronę w formacie PDF

Ruch Światło-Życie w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej zaprasza na oazy zimowe, które odbędą się podczas ferii szkolnych. Są to rekolekcje przeznaczone dla dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych oraz dla młodzieży z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.


"W imię Ojca"


"Człowiek człowiekowi bratem"


"Manna z nieba"


Zgłoszenia przyjmowane są przez Centrum Ruchu Światło-Życie - pocztą elektroniczną: recepcja@koszalin.oaza.pl lub telefonicznie: 600 604 137. Każda z przyjętych osób otrzyma kartę zgłoszeniową, którą, po zapoznaniu się z zawartymi w niej informacjami i po dokładnym wypełnieniu, należy przywieźć ze sobą na rekolekcje.

Opłatę za udział w oazie należy wpłacić we wskazanych wyżej terminach na konto Centrum Ruchu Światło-Życie w Koszalinie, nr 63 1240 1428 1111 0010 4023 6093, wpisując w tytule wpłaty: OZ, imię i nazwisko uczestnika oraz sygnaturę przydzieloną mu przez recepcję. W przypadku rezygnacji z udziału w rekolekcjach, wpłata nie będzie zwracana.

Prosimy o zgłaszanie się do Centrum Ruchu Światło-Życie animatorów, którzy chcieliby podjąć posługę podczas oaz zimowych. Powinny to być osoby przynajmniej po Oazie Nowego Życia stopnia I.

 


Wyświetleń: 5247
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x