Kurs Oazowy dla Animatorów

26.11.2013 
Pobierz stronę w formacie PDF

Kurs Oazowy dla Animatorów (KODA) to rekolekcje, które mają na celu ukazanie wizji Ruchu Światło-Życie i całej drogi formacji oazowej. Pomagają również w osiągnięciu ludzkiej dojrzałości, przygotowując w ten sposób do pełnienia posługi animatorskiej.

KODA przeznaczona jest dla osób, które są po Oazie Nowego Życia stopnia I i po przyjęciu do deuterokatechumenatu oraz mają pozytywną opinię swojego moderatora. Rekolekcje te odbędą się w dniach od 27 grudnia 2013 roku do 5 stycznia 2014 roku w domu Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej w Lipiu. Wkład finansowy uczestnika wynosi 200 zł. Pozostałe koszty pokrywa diecezjalne Centrum Ruchu Światło-Życie.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 20 grudnia 2013 roku – telefonicznie: 600 604 137 lub pocztą elektroniczną: recepcja@koszalin.oaza.pl. W tym samym terminie należy również dokonać wpłaty na konto Centrum Ruchu Światło-Życie w Koszalinie, nr 63 1240 1428 1111 0010 4023 6093, wpisując w jej tytule: KODA oraz imię i nazwisko uczestnika. W przypadku rezygnacji z udziału w rekolekcjach, wpłata nie będzie zwracana.


Wyświetleń: 2381
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x