Deuterokatechumenat 2013

13.11.2013 
Pobierz stronę w formacie PDF

Wprowadzenie do deuterokatechumenatu dla osób po Oazie Nowego Życia stopnia I odbędzie się w dniach od 29 listopada do 1 grudnia 2013 roku w parafii katedralnej pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Koszalinie. Oazowiczów przyjmie wspólnota Ruchu Światło-Życie, której moderatorem jest ks. Dawid Hamrol.

Zgłoszenia osób, które są gotowe do rozpoczęcia kolejnego etapu formacji w Ruchu Światło-Życie oraz mają pozytywną opinię swojego moderatora, przyjmowane są do soboty 23 listopada br., telefonicznie: 600 604 137 lub pocztą elektroniczną: recepcja@koszalin.oaza.pl. Każda z przyjętych osób otrzyma do wypełnienia kartę zgłoszeniową.

Na plebanii parafii katedralnej należy się zgłaszać w piątek, 29 listopada od godz. 17:00. Pierwszy punkt programu to Msza św. o godz. 18:00. Zakwaterowanie i wyżywienie będzie u rodzin, które zaproszą oazowiczów do swoich domów. Trzeba jednak przywieźć ze sobą śpiwór. Jeżeli ktoś ma możliwość zamieszkania u swojej rodziny lub znajomych, powinien to koniecznie uzgodnić z recepcją.

Na celebrację wprowadzenia do deuterokatechumenatu, która odbędzie się w sobotę, 30 listopada o godz. 19:30 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca NMP (obok katedry), są serdecznie zaproszeni także rodzice, rodzeństwo, moderatorzy i animatorzy oazowiczów.


Wyświetleń: 2268
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x