Pastores

08.10.2013 
Pobierz stronę w formacie PDF

Po wakacjach powracamy do spotkań kapłańskich Pastores, na które zaproszeni są szczególnie kapłani-moderatorzy Ruchu Światło-Życie w parafiach i w kręgach Domowego Kościoła. Spotkania te mają jednak charakter otwarty i dlatego zaproszeni są na nie wszyscy kapłani.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę, 9 października br. o godz. 18:00 w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie. Rozpocznie się adoracją Najświętszego Sakramentu i nieszporami, a następnie będzie kontynuowane podczas kolacji i wspólnych rozmów, które będą dotyczyły encykliki papieża Franciszka Lumen fidei.

Kolejne spotkania planowane są na: 4.12.2013, 12.03.2014 i 7.05.2014.


Wyświetleń: 2008
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x