Ukryte serce Ruchu

09.03.2013 
Pobierz stronę w formacie PDF

W dniach 12-14 kwietnia br. diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie zaprasza do Lipia na oazę modlitwy dla wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją relację z Jezusem poprzez trwanie na modlitwie i we wspólnocie.


"Oaza modlitwy jest jakby ‘ukrytym sercem’ Ruchu, źródłem jego życia i mocy" – pisał ks. Franciszek Blachnicki. Dlatego nasze zaproszenie jest skierowane do każdego, zarówno do tych, którzy chcą włączyć się w diakonię modlitwy, jak i do osób, które należą do innych diakonii Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji. Co więcej, zapraszamy zarówno osoby z młodzieżowych wspólnot oazowych, jak również z Domowego Kościoła. "Warunek" jest tylko jeden: pragnienie ożywienia swojego życia modlitwy.

Oaza modlitwy odbędzie się w domu Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej w Lipiu. Początek w piątek o godz. 17:00, a zakończenie w niedzielę ok. godz. 14:00. Zgłoszenia przyjmuje s. Natalia Frączek: tel. 784 782 265, e-mail: modlitwa@koszalin.oaza.pl. Koszt 20 zł.


Wyświetleń: 2188
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x