Diecezjalna Szkoła Psałterzystów

10.02.2013 
Pobierz stronę w formacie PDF

W dniach 1-3 marca 2013 roku zapraszamy na drugą sesję Diecezjalnej Szkoły Psałterzystów, która jest prowadzona przez Diakonię Muzyczną Ruchu Światło-Życie i ma formę dni skupienia połączonych z warsztatami muzyczno-liturgicznymi.

Diecezjalna Szkoły Psałterzystów jest adresowana do osób wykonujących psalmy podczas liturgii w parafiach. Osoby te muszą być przynajmniej uczniami kl. I gimnazjum. Do udziału zachęcamy gorąco również dorosłych. Formacja psałterzystów w naszej diecezji obejmuje trzy weekendowe spotkania w roku szkolnym. Uczestnicy mogą włączyć się w nią na dowolnym etapie i kontynuować formację tak, aby zaliczyć materiał przewidziany w programie.

Marcowe zajęcia będą dotyczyły psalmów na Wielki Post, Triduum Paschalne i Okres Wielkanocny. Odbędą się one w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym przy ul. Seminaryjnej 2 w Koszalinie. Przyjazd do godziny 16:00 w piątek, a wyjazd po godz. 14:00 w niedzielę. Zgłoszenia przyjmuje do 22 lutego br. s. Monika Grabek, telefonicznie: 608 693 143 lub drogą elektroniczną: mgrabek@koszalin.oaza.pl. Opłata od uczestnika wynosi 80 zł dla osób poniżej 18 roku życia i 90 zł dla osób dorosłych.


Wyświetleń: 2241
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x