Jasełka pod gołym niebem

18.12.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Członkowie Wspólnoty Cenacolo oraz klerycy Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie zapraszają na przedstawienie jasełkowe pod gołym niebem. W ten sposób chcą się podzielić radością ze spotkania z nowo narodzonym Jezusem.

Tradycyjne przedstawienie ubogacone będzie tańcem z pochodniami oraz wypowiedziami członków Wspólnoty Cenacolo. Dodatkową atrakcję stanowić będą liczne zwierzęta, także egzotyczne.

Jasełka odbędą się na terenie Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie 28, 29 i 30 grudnia 2012 roku (piątek, sobota i niedziela) o godz. 17:00 oraz 4 stycznia 2013 roku (piątek) o godz. 17:00 i 5 stycznia 2013 roku (sobota) o godz. 16:00.

Wstęp wolny. Dojazd autobusem miejskim linii nr 9 z Koszalina w stronę Raduszki - przystanek przy Wyższym Seminarium Duchownym.

Zobacz


Wyświetleń: 2286
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x