Przystanek Wałcz

13.12.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

W dniach od 29 do 31 grudnia 2012 roku w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Wałczu odbędzie się spotkanie Diakonii Ewangelizacji. Będą to weekendowe rekolekcje, które diakonia przeżywać będzie wspólnie z miejscową wspólnotą oazową.

Podczas tego spotkania chcemy doświadczyć żywego Boga poprzez modlitwę, warsztaty i wspólnie przeżywany czas. Mamy nadzieję, że pomoże nam to być przy Jezusie i nie wstydzić się tego, zarówno w naszych wspólnotach, jak i w innych środowiskach naszego codziennego życia.

Zaproszenie na spotkanie kierujemy do animatorów oraz członków Diakonii Ewangelizacji i tych, którzy chcą się zaangażować w jej działania. Nawet jeśli jeszcze nie wiesz, czym jest diakonia, a jesteś po ONŻ 0 stopnia oraz chcesz doświadczyć radości ze spotkania z Jezusem i z drugim człowiekiem, to również poczuj się zaproszony. Zapraszamy również animatorów, którzy posługiwali podczas oaz ewangelizacyjnych w tym roku, jak i w latach poprzednich.

Ostatni dzień rekolekcji to Sylwester. W związku z tym masz dwie możliwości. Możesz zakończyć rekolekcje 31 grudnia, obiadem około godz. 12:00. Możesz również zostać na sylwestrową zabawę w Wałczu.

Całkowity koszt rekolekcji to 10 zł. Zgłoszenia prosimy kierować do 22 grudnia br., pocztą elektroniczną: ewangelizacja@koszalin.oaza.pl lub telefonicznie: 693 364 727. Serdecznie zapraszamy!

Anna i Mateusz Orłowscy
odpowiedzialni za Diakonię Ewangelizacji


Wyświetleń: 3440
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x