Deuterokatechumenat 2012

12.11.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Tegoroczne wprowadzenie do deuterokatechumenatu dla osób po Oazie Nowego Życia stopnia I odbędzie się w dniach 30 listopada-2 grudnia w parafii pw. NMP Wspomożenia Wiernych w Pile. Oazowiczów przyjmie wspólnota Ruchu Światło-Życie, której moderatorem jest ks. Remigiusz Szauer.

Zgłoszenia osób, które są gotowe do rozpoczęcia kolejnego etapu formacji w Ruchu Światło-Życie oraz mają w tej sprawie pozytywną opinię swojego moderatora, przyjmowane są do piątku 23 listopada, telefonicznie: 600 604 137 lub pocztą elektroniczną: recepcja@koszalin.oaza.pl. Każda z przyjętych osób otrzyma do wypełnienia kartę zgłoszeniową.

Recepcja na plebanii czynna będzie w dniu przyjazdu od godz. 15:30. Zawiązanie wspólnoty rozpocznie się o godz. 17:00. Zakwaterowanie i wyżywienie będzie u rodzin, które zaproszą oazowiczów do swoich domów. Trzeba jednak przywieźć ze sobą śpiwór. Zakończenie rekolekcji w niedzielę, około godz. 12:30. Ich koszt ze strony uczestnika to opłata organizacyjna w wysokości 10 zł.

Jeżeli ktoś ma możliwość zamieszkania u swojej rodziny lub znajomych, powinien to koniecznie uzgodnić z recepcją. W przypadku nagłej choroby lub innego zdarzenia, które uniemożliwi udział w rekolekcjach, należy również powiadomić recepcję.

Na celebrację wprowadzenia do deuterokatechumenatu, która odbędzie się w sobotę o godz. 20:00, są serdecznie zaproszeni także rodzice, rodzeństwo, moderatorzy i animatorzy oazowiczów.
 


Wyświetleń: 2928
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x