Noc Świętych

27.10.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

W przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych, czyli w środę, 31 października, w kilku miejscach naszej diecezji organizowana jest Noc Świętych, w przygotowanie której czynnie angażują się również wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Warto przeżyć w taki sposób tajemnicę świętych obcowania.


KOSZALIN

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:30 w katedrze, a zakończy się, po procesji różańcowej ulicami miasta, ok. godz. 22:30 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego Mszą św. pod przewodnictwem biskupa Edwarda Dajczaka. Odpowiedzialni za grupy powinni przesłać informacje na temat ilości osób do organizatora spotkania, ks. Dawida Hamrola na adres: xhamrol@gmail.com.


SŁUPSK

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:30 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Słupsku. W programie przewidziane jest odnowienie sakramentu chrztu oraz uczczenie świętych jako świadków wiary. Organizatorami spotkania są ks. Bartłomiej Pająk i ks. Arkadiusz Korwin-Gronkowski.


SZCZECINEK

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:00 w kościele pw. Narodzenia NMP w Szczecinku. Podczas Eucharystii odnowione zostaną przyrzeczenia chrzcielne, a po niej odbędzie się koncert chwały, który poprowadzi zespół „Armia Dzieci”. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie ze sobą świec i białego okrycia wierzchniego. Za organizację odpowiada ks. Robert Stwora.


Wyświetleń: 2072
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x