Noc Świętych

27.10.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

W przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych, czyli w środę, 31 października, w kilku miejscach naszej diecezji organizowana jest Noc Świętych, w przygotowanie której czynnie angażują się również wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Warto przeżyć w taki sposób tajemnicę świętych obcowania.


KOSZALIN

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:30 w katedrze, a zakończy się, po procesji różańcowej ulicami miasta, ok. godz. 22:30 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego Mszą św. pod przewodnictwem biskupa Edwarda Dajczaka. Odpowiedzialni za grupy powinni przesłać informacje na temat ilości osób do organizatora spotkania, ks. Dawida Hamrola.


SŁUPSK

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:30 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Słupsku. W programie przewidziane jest odnowienie sakramentu chrztu oraz uczczenie świętych jako świadków wiary. Organizatorami spotkania są ks. Bartłomiej Pająk i ks. Arkadiusz Korwin-Gronkowski.


SZCZECINEK

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:00 w kościele pw. Narodzenia NMP w Szczecinku. Podczas Eucharystii odnowione zostaną przyrzeczenia chrzcielne, a po niej odbędzie się koncert chwały, który poprowadzi zespół „Armia Dzieci”. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie ze sobą świec i białego okrycia wierzchniego. Za organizację odpowiada ks. Robert Stwora.


Wyświetleń: 2421
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x