Zapowiedzi Radia Plus

10.08.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

W sobotę (11 sierpnia) mija piąta rocznica ingresu biskupa diecezjalnego Edwarda Dajczaka do koszalińskiej katedry. Czy biskup czuje się tu jak w domu? Jakie były największe sukcesy i trudności na przestrzeni tych pięciu lat posługi w Kościele koszalińsko- kołobrzeskim? Wreszcie, jakie są plany ordynariusza na kolejne lata?

O tym w rozmowie z bpem Edwardem Dajczakiem  dziś po godz. 16:00 w magazynie „Lato Blisko Ciebie” w Radiu Plus.

W kościele klasztornym pw. św. Ottona w Słupsku do soboty potrwają uroczystości związane z zakończeniem jubileuszu 800-lecia konsekracji św. Klary. Msza św. pod przewodnictwem bpa Edwarda Dajczaka sprawowana będzie jutro o godz. 11:00. Relacja z tych uroczystości, także z prezentacji książki zawierającej wspomnienia s. M. Faustyny Świokło „… czułam się jak cała we Krwi Jezusowej wykąpana” w poniedziałek w magazynie reporterów Radia Plus między 16:00-18:00.

30 Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę dotrze w poniedziałek na miejsce, gdzie z pielgrzymami spotka się bp Edward Dajczak. Następnego dnia część pątników będzie kontynuować pielgrzymowanie, by dotrzeć na Giewont. Relacja ze spotkania na Jasnej Górze w poniedziałek po godz. 16:00 w magazynie „Lato Blisko Ciebie” w Radiu Plus. Patronat medialny nad pielgrzymką sprawuje Radio Plus.

Zapowiedź XVI Diecezjalnej Pielgrzymki Rodzin na Górę Chełmską we wtorek w magazynie reporterów po godz. 16:00, a relacja z pielgrzymki w środę w magazynie. Tego dnia wyemitujemy też rozmowę z bpem Edwardem Dajczakiem na temat rodzin i działań, jakie zostaną podjęte w diecezji właśnie w trosce o rodziny.

W środowym magazynie także relacja z XV-lecia pobytu sióstr karmelitanek w Bornym Sulinowie. Mszy św. o godz. 17:00 przewodniczył tam będzie ordynariusz.

Gorąco się polecamy!


Wyświetleń: 1829
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x