Teologia dla Ciebie!

08.08.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Instytut Teologiczny w Koszalinie zmienia od tego roku formę studiów. Zamiast pięcioletnich jednolitych studiów stacjonarnych z zajęciami w piątki, soboty i niektóre czwartki, proponujemy pięcioletnie jednolite studia niestacjonarne z zajęciami w soboty i wybrane piątki.

Są to, jak dotychczas, studia magisterskie z teologii, dające możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy teologicznej oraz przygotowania pedagogicznego, które jest niezbędne do pracy jako katecheta.

Nową formą studiów, które będą prowadzone od tego roku, są również dwuletnie, podyplomowe studia z teologii dla absolwentów studiów teologicznych oraz dla absolwentów innych kierunków. W przypadku absolwentów teologii studia te pozwalają na zdobycie tzw. licencjatu kościelnego i rozpoczęcie pracy nad doktoratem. Zajęcia na studiach podyplomowych będą się odbywały w środy. Studia te mają swój serwis http://sptkoszalin.pl.

Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie Koszalińskiej Sekcji Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Seminaryjna 2; tel. 94 345 90 22; 694 170 990.

Zaproszenie wideo


Wyświetleń: 2771
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x