On się w tym wyżywał

07.08.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Zapraszamy do wysłuchania świadectwa kardynała nominata Ignacego Jeża o ks. Franciszku Blachnickim. Dzięki współpracy z Radiem Plus możemy w naszym serwisie odsłuchać dwóch fragmentów ostatniego wywiadu naszego biskupa diecezjalnego, który stawiał fundamenty duszpasterstwa na tych ziemiach.

Na razie zamieszczamy część pierwszą. Za tydzień cześć druga. Trzeba przyznać, że to prawdziwy "biały kruk". Miło po latach usłyszeć głos wielkiego człowieka, który miał szeroko otwarte serce dla oazy. No i odkrycie, że bp Ignacy był w Krucjacie!

Link do audycji


Wyświetleń: 2025
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x