Bezpłatne studium medyczne

06.08.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Dzięki dobrej współpracy z Fundacją Oświatową „Europejskie Centrum Edukacji w Koszalinie” udało nam się włączyć do programu: "Zapobieganie bezrobociu w regionie - młodzież i osoby dorosłe". Dzięki temu otrzymaliśmy 45 bezpłatnych miejsc na Policealnym Studium Medycznym.

Studium, które rozpocznie się we wrześniu trwa jeden rok (II semestry), skierowane jest dla osób w wieku 18-62 lat z wykształceniem średnim (teren diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej) i kończy się uzyskaniem zawodu: opiekun medyczny (świadczenie usług medycznych osobie chorej i niesamodzielnej – symbol cyfrowy zawodu 532102). Uzyskane kwalifikacje mogą pomóc znaleźć pracę w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej (certyfikat europejski).

Bardzo ważną informacją jest fakt, iż nauka jest całkowicie bezpłatna  (dofinansowana z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego). Organizator zapewnia bezpłatne podręczniki, zwrot kosztów dojazdów, badania lekarskie, ubezpieczenie NNW.

Zajęcia odbywają się w Koszalinie w formie zaocznej: piątki (od godz. 16:00)  i soboty (do godz. 13:00). Ze względu na ograniczoną ilość miejsc liczy się kolejność zgłoszeń.

Wszystkie informacje otrzymamy tutaj: Fundacja Oświatowa Europejskie Centrum Edukacyjne,ul. T. Chałubińskiego 15, 75-581 Koszalin, tel. (94) 342 48 20 (prosimy powołać się na tę informację). W załączniku przesyłamy szczegółowy plan nauczania.

Pobierz program nauczania


Wyświetleń: 2728
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x