ORAE w kajakach

04.08.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

W dniach 17-19 sierpnia 2012 roku w Ostrowcu odbędzie się w naszej diecezji Oaza Rekolekcyjna Animatorów Ewangelizacji (ORAE) zorganizowana przez Diakonię Ewangelizacji. Będą to weekendowe rekolekcje połączone ze spływem kajakowym.

Podczas nich będziemy chcieli poprzez wspólną modlitwę i rekreację zawiązać wspólnotę diakonii oraz przygotować się do październikowych rekolekcji ewangelizacyjnych. Zaproszenie na ORAE skierowane jest do wszystkich członków Diakonii Ewangelizacji, animatorów chcących zaangażować się w diakonię oraz animatorów, którzy posługiwali w poprzednich latach podczas rekolekcji ewangelizacyjnych. Bardzo gorąco zapraszamy również animatorów chcących się zaangażować w tegoroczne rekolekcje ewangelizacyjne w październiku.

Chcemy też podzielić się doświadczeniem Kongresu na temat Ewangelizacji i Przystanku Jezus, w których uczestniczyliśmy oraz planami na przyszłość.

Całkowity koszt rekolekcji to 20 zł. Zgłoszenia prosimy kierować na adres ewangelizacja@koszalin.oaza.pl najpóźniej do 12.07.2012 r. Serdecznie zapraszamy!

Anna i Mateusz Orłowscy


Wyświetleń: 2416
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x