Konkurs im. Marcina Miczka

07.07.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Ogłaszamy 9. edycję konkursu fotograficznego „Moje rekolekcje” zorganizowana przez DKS Archidiecezji Katowickiej. Podobnie jak w ubiegłym roku, w bieżącej edycji nie zawężamy tematyki prac – chcemy, byście za pomocą fotografii pokazali, co jest dla Was piękne, warte uwagi i pokazania innym podczas rekolekcji oazowych.

Honorowy patronat nad konkursem objął arcybiskup Wiktor Skworc, moderator generalny ks. Adam Wodarczyk, moderator Ruchu w archidiecezji katowickiej ks. Ryszard Nowak oraz Centralna Diakonia Komunikowania Społecznego.

Tegoroczna edycja konkursu „Moje rekolekcje” jest skierowana do wszystkich oazowiczów posługujących się językiem polskim, którzy w 2012 roku brali lub biorą udział w letnich rekolekcjach oazowych – zarówno pojedynczych osób, jak i par małżeńskich; uczestników, animatorów i moderatorów.

Więcej w serwisie archidiecezji katowickiej


Wyświetleń: 2295
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x