Rejonowy Dzień Wspólnoty

05.06.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Zgodnie z ostatnim ustaleniem na dniu wspólnoty w Białogardzie, wspólnota oazowa z Bazyliki Mariackiej w Kołobrzegu zaprasza do udziału w Rejonowym Dniu Wspólnoty w swoim mieście. Przedwakacyjne spotkanie odbędzie się 16 czerwca br., w Kołobrzegu w parafii pw. Wniebowzięcia NMP.

Program:

9:30 – zawiązanie wspólnoty – Mały kościół nad rzeką /kościół rektoralny pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Kołobrzegu/
10:00 – spotkania w grupach
10:45 – podsumowanie pracy w grupach
11:30 – przerwa
11:45 – przygotowanie do Eucharystii
12:00 – EUCHARYSTIA
13:00 – przejazd do Budzistowa, dalsze świętowanie, posiłek, zabawy
16:00 – Nabożeństwo czerwcowe, zakończenie spotkania /kościół w Budzistowie/

Uwagi organizacyjne:

  • Ks. Dawid Andryszczak prosi o potwierdzenie przyjazdu do dnia 10.06.
  • Samochody parkujemy na placu przy małym kościele, na ul. Mariackiej, na ul. Rzecznej (zwłaszcza ewentualne autokary).
  • Spotkania w grupach odbywają się w salkach przy małym kościele (2 salki) i w Sali św. Rodziny – spotkania moderują osoby wyznaczone. Po spotkaniu uczestnicy przechodzą do małego kościoła.
  • W czasie spotkań w grupach kapłani udają się do Domu Parafialnego na swoje spotkanie.
  • Eucharystia sprawowana jest w małym kościele nad rzeką – teksty mszalne o Niepokalanym Sercu NMP.
  • Po Eucharystii następuje przejazd do Budzistowa. Dalsze świętowanie. Poszczególne wspólnoty uczestniczą w zabawach, konkursach. Na miejscu jest posiłek w formie kuchni polowej. Dojazd wspólnot do Budzistowa we własnym zakresie. Dla oazy kołobrzeskiej i ewentualnie chętnych – autokar.
  • Na zakończenie spotkania /godz. 16:00/ odprawimy nabożeństwo czerwcowe w kościele w Budzistowie.

Wyświetleń: 2498
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x