A teraz Czarne!

24.05.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Od kilku miesięcy na naszym facebookowym profilu prezentują się fotograficznie wspólnoty z naszej diecezji. Dziś pojawiło się tam zdjęcie przysłane przez wspólnotę w Czarnem. Fotka zupełnie nowa i widać, że zbliżają się wakacje.

Żywi ludzie najbardziej pociągają innych. Nadal zachęcamy dzieci, młodzież i Domowy Kościół do nadsyłania swoich zdjęć. Poszczególne kręgi rodzin najlepiej, by robiły swoje zdjęcia również ze swoimi pociechami. Zachęcamy zatem do przejrzenia archiwów lub specjalnego zrobienia takiej "rodzinnej" fotografii i nadsyłanie drogą elektroniczną do Centrum. Zdjęcie powinno mieć dobrą rozdzielczość i mieścić się w kadrze okna faccebooka.


Wyświetleń: 2405
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x