Zespół First Praise w Koszalinie

22.05.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Zapraszamy dnia 6 czerwca 2012 r. (środa) na ekumeniczny koncert ewangelicko-metodystycznego zespołu FIRST PRAISE z Claremore (Oklahoma, USA), który rozpocznie się o godz. 19:00 w parafii rzymskokatolickiej pw. Ducha Świętego przy ul. Ks. St. Staszica 38 w Koszalinie.

Zespół First Praise to grupa prezentująca współczesną muzykę pop-gospel i wysoki poziom artystyczny. Grupa ta gościła już na koszalińskiej ziemi 2 czerwca 2009 r. A jej występ we wypełnionym kościele pw. Ducha Świętego porwał koszalińską publiczność, która gorąco przyjęła artystów zza oceanu i podziękowała im owacją na stojąco. Trasa koncertowa obejmuje: Poznań, Międzyrzecz, Chodzież, Bydgoszcz, Grudziądz i Koszalin, a także Berlin.

Zaplanowany koncert tuż po oktawie Zesłania Ducha Świętego i Niedzieli Trójcy Świętej, a dzień przed Uroczystością Bożego Ciała ma mieć charakter nie tylko muzyczno-kulturalny, lecz jednocześnie walor edukacyjny - ma uczyć tolerancji i wzajemnego szacunku.


Wyświetleń: 2131
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x