Koncerty i warsztaty gospel

20.05.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

W kościele franciszkanów w Koszalinie odbędzie się niecodzienny koncert. Wystąpi  znany z żywiołowych wykonań muzyki gospel Ogólnopolski Chór ET IN TERRA pod dyrekcją Moniki Zytke, a gościem specjalnym będzie charyzmatyczna solistka Rebecca Thomas.

Koncert jest jednym z wydarzeń Festiwalu Cantate Domino. Zapraszamy na spotkanie z tą niezwykłą, poruszającą i emocjonalną muzyką. Koncert odbędzie się w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Koszalinie w sobotę 26 maja o godz. 18.30. Wstęp wolny.

Rebecca Thomas, to wokalistka gospel z Londynu, energetyczna i zaskakująca, absolwentka Brighton Institute of Modern Music, obdarzona niezwykłą skalą głosu - od sopranowej do tenorowej. Współpracuje z The British Gospel Arts Consortium oraz chórem The London Gospel Community Choir. Występuje jako solistka, jak również prowadzi warsztaty gospel. 

Warsztaty takie odbędą się w Słupsku,  w ramach X Bałtyckiego Festiwalu Nauki. To pierwsze w Słupsku otwarte warsztaty GOSPEL. Warsztaty prowadzić będą: prof. Monika Zytke z Instytutu Muzyki Akademii Pomorskiej specjalizująca się w tej muzyce oraz właśnie Rebecca Thomas, której towarzyszyć będzie blisko 200-osobowy chór złożony z uczestników warsztatów.

W warsztatach może wziąć udział każdy lubiący śpiewać, są jeszcze (choć już nieliczne) wolne miejsca. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Warsztaty odbędą się 23 i 25 maja 2012 r. w auli Akademii Pomorskiej przy ul. Westerplatte 64 w Słupsku (w środę o godz. 18.00, w piątek o godz. 11.00). Zgłosić się można w Instytucie Muzyki Akademii Pomorskiej - tel. 59 842 71 68, e-mail: instytutmuzyki@interia.pl. Warsztaty zakończą się koncertem GOSPEL w kościele Mariackim w Słupsku w piątek 25 maja 2012 r. o godz. 18.30. Wstęp wolny.


Wyświetleń: 2854
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x