Oaza modlitwy

14.05.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Diakonia Modlitwy zaprasza na Oazę Modlitwy, by trochę więcej niż zwykle pomodlić się i poadorować Jezusa! Odbędzie się ona 8 i 9 czerwca wraz z nocnym czuwaniem z piątku na sobotę. Miejsce zależne jest od tego ile osób się zgłosi (może być Stary Kraków, bądź Rola/Lipie). Zgłaszajcie się i wpisujcie.

Modlitwy potrzeba nam jak powietrza! Podajemy poniżej ramowy program:

 

  • 8czerwca 2012 (piątek)

16:00  przyjazd
16:30  zawiązanie wspólnoty
17:00  Nieszpory
18:00  kolacja
18:30  konferencja
20:00  modlitwa sponatniczna, po niej adoracja całonocna Najświętszego Sakramentu

  • 9 czerwca 2012 (sobota)

8:00    Jutrznia
8:30    śniadanie
9:30    warsztaty/konferencja
11:00  Eucharystia
12:30  pakowanie się, sprzątanie
13:00  obiad/wyjazd.

Zgłoszenia w Centrum Ruchu Światło-Życie w Koszalinie tel. (94) 340 98 69; tel. kom. 600 604 137 lub przez formularz poniżej. W formularzu wybieramy adresata: Centrum Ruchu Światło-Życie - recepcja.

Pozdrawiamy
Diecezjalna Diakonia Modlitwy


Formularz kontaktowy

Wyświetleń: 2647
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x