Warsztaty na podsłuchu

04.05.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Trwają jeszcze warsztaty dla chórzystów, którzy posługiwać będą podczas rocznicowych uroczystości powstania naszej diecezji. Uczestnikami są młodzi z Diecezjalnej Diakonii Muzycznej Ruchu Światło-Życie, z młodzieżowej diakonii muzycznej kierowanej przez ks. Arkadiusza Oslisloka oraz kilka osób dorosłych z różnych kręgów kościelnych.

Zajęcia prowadzą muzycy z zespołu Gospel Rain. W tak krótkim czasie chór przygotował ok. trzydziestu utworów. Dają jednak z siebie wszystko, pracując od rana do wieczora. Olbrzymią rolę odegrało tu doświadczenie śpiewających i dyscyplina, za którą pochwalili ich prowadzący. Jest czym się cieszyć, widząc jak przy okazji 40-lecia diecezji uwidaczniają się owoce wieloletniej pracy włożonej w kształtowanie muzyczne i liturgiczne w Ruchu Światło-Życie i w innych środowiskach duszpasterskich.

Informujemy też, że w uzgodnieniu z zespołem Gospel Rain, podjęta została decyzja o możliwości przyłączenia do śpiewu w chórze 18 i 19 maja niewielkiej grupy osób, które nie uczestniczyły w warsztatach. Szczególnie proponujemy to altom i tenorom. Warunkiem jednak jest biegłe czytanie nut i doświadczenie wokalne. Każde zgłoszenie będzie rozpatrywane indywidualnie. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 maja włącznie na adres: kongres@40latdiecezji.pl lub 600 604 137. Zapraszamy też do obejrzenia kilku zdjęć z warsztatów i posłuchania próbki śpiewu.

Posłuchaj fragmentu próby


Wyświetleń: 2069
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x