Oazy wakacyjne 2012

26.04.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Witamy w serwisie oaz wakacyjnych 2012. Znajdziesz tu aktualne dane potrzebne do zgłoszenia na rekolekcje. 10 czerwca upływa termin wpłaty zaliczek, które decydują o aktualności zgłoszenia wstępnego. Adresy ośrodków podane są w pliku pdf pod tabelą terminów. Ciągle jeszcze potrzebujemy animatorów gotowych do posługi rekolekcyjnej.

 

OAZY WAKACYJNE 2012
Nazwa / poziom wiekowy Termin Ośrodek

Wolne
miejsca

ODB I stopnia
dzieci po III klasie SP  

02-08.07

Połczyn Zdrój BRAK
ODB II stopnia
dzieci po IV klasie SP

16-31.07

Ostrowiec BRAK
ODB III stopnia
dzieci po V klasie SP

29.06-14.07

Borne Sulinowo BRAK
OND I stopnia
dzieci po VI klasie SP

16-31.07

Biały Bór BRAK

OND II stopnia
młodzi po I klasie GIMN

29.06-14.07

Borne Sulinowo BRAK
ONŻ 0 stopnia
młodzi po II klasie GIMN

29.06-14.07

16-31.07

1-16.08 

Lekowo

Lekowo

Borne Sulinowo

BRAK

BRAK

BRAK

ONŻ I stopnia
młodzi po ONŻ 0

29.06-14.07

16-31.07

Lipie

Lipie

BRAK

BRAK

Koszt długich oaz dla młodzieży i dzieci 650,- zł. Tygodniowe (dla dzieci po III klasie SP) 350,- zł. Uczestników młodzieżowych i dziecięcych rekolekcji w diecezji zgłaszamy w Centrum Ruchu Światło-Życie w Koszalinie tel. (94) 340 98 69; tel. kom. 600 604 137 lub przez formularz poniżej. W formularzu wybieramy adresata: Centrum Ruchu Światło-Życie - recepcja. Zgłoszenia na oazy skończyliśmy 25 maja, jednak są jeszcze wolne miejsca. Można się zatem zgłosić dopóki dokumentacja oaz nie została oddana do Kuratorium Oświaty lub do wyczerpania miejsc w ośrodkach – liczy się kolejność zgłoszeń. 

Zaliczkę w wysokości 150 zł wpłacamy do 10 czerwca 2012 r. na konto: Centrum Ruchu Światło-Życie, Koszalin, nr konta 63 1240 1428 1111 0010 4023 6093. Zaliczka w razie rezygnacji nie podlega zwrotowi. Również pozostała kwota po rozpoczęciu turnusu.  Przypominamy, że Centrum w ramach działalności kościelnej nie ma możliwości wystawiania rachunków i faktur. Możemy wydać jedynie zaświadczenie o udziale w rekolekcjach lub (i) KP. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt przed rozpoczęciem wakacji. Cała wpłata najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem turnusu rekolekcyjnego. W tytule wpłaty wpisujemy: oaza wakacyjna, imię i nazwisko uczestnika, sygnatura zgłoszenia przydzielona przez recepcję - np: oaza wakacyjna, Anna Kowalska, B23.

Prosimy dokładnie zapoznać się z wymaganiami wychowawczymi i zasadami organizacyjnymi obowiązujacymi podczas oaz wakacyjnych. Umieszczone są one na karcie zgłoszenia. Prosimy nie używać kart zgłoszenia z poprzednich lat. Karty animatorskie będziemy przesyłać indywidualne zgłaszającym się animatorom.

Przywóz i odbiór uczestników we własnym zakresie. Rodzice osób niepełnoletnich, którzy nie odbierają swoich dzieci po oazie osobiście, powinni upoważnić na piśmie osoby, które dokonają odbioru w ich imieniu lub złożyć oświadczenie o samodzielnym powrocie dziecka do domu.


Wyświetleń: 9405
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x