Tworzymy wielki chór

22.04.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Wszystkich śpiewających zapraszamy do wspólnego animowania śpiewu podczas obchodów 40-lecia naszej diecezji w dniach w dniach 18-19 maja 2012 r. w Koszalinie. Tworzymy wielki diecezjalny chór, który razem z zespołem Gospel Rain pomoże pielgrzymom w modlitwie i przeżywaniu Eucharystii.

Przyjmujemy osoby nie młodsze niż I klasa szkoły ponadgimnazjalnej. W dniach 2-4 maja 2012 odbędą się najpierw warsztaty przygotowujące to tego wydarzenia. Obowiązkowo biorą w nich udział wszystkie osoby, które będą śpiewać 19 maja na stadionie Gwardii w Koszalinie (godz. 8:00-17:00). Uczestnicy zamieszkają na czas warsztatów w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie, ul. Seminaryjna 2. Warsztaty są bezpłatne. Początek 2 maja o godz. 17:00. Zakończenie 4 maja po obiedzie.

Potrzebujemy też osób śpiewających i grających, które tworzyć będą diakonię muzyczną podczas Kongresu Ruchów (18 maja). Liczymy tu w pierwszym rzędzie na osoby, które będą śpiewały również dzień później na stadionie, a także na takie, które mogą zaangażować się tylko w Kongres. W dniu Kongresu trzeba zarezerwować sobie czas od godz. 16:00-22:00. Kongres odbędzie się w kościele Ducha Świętego w Koszalinie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 kwietnia pod adresem: kongres@40latdiecezji.pl lub telefonicznie: 600 604 137. Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Oficjalna strona zespołu Gospel Rain: www.gospelrain.kdm.pl


Wyświetleń: 2102
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x