Sesja popularnonaukowa o Apokalipsie

20.04.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Na zakończenie tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego, w sobotę 28 kwietnia 2012 roku w godzinach od 10:00 do 13:00 w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie przy ul. Seminaryjnej 2 odbędzie się sesja popularno- naukowa na temat: Apokalipsa św. Jana - księga (tylko) o końcu świata?

Jej organizatorami są: Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II, Wyższe Seminarium Duchowne w Koszalinie oraz Katedra Egzegezy i Teologii Biblijnej Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szcze- cińskiego. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej sesji.

Pobierz szczegółowy plan


Wyświetleń: 1785
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x