Marsz poparcia

12.04.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

14 kwietnia br. w Koszalinie, tak jak w innych miastach Polski, odbędzie się Marsz w obronie wolnych mediów. Uczestnicy Marszu zgromadzą się o godz. 12:00 na Mszy św. w intencji Ojczyzny w kościele pw. Ducha Świętego w Koszalinie.

Po Mszy Świętej uczestnicy Marszu wyruszą z placu przy kościele - miejsca wizyty Ojca Św. Jana Pawła II w Koszalinie w 1991r. - i przejdą ulicami miasta pod pomnik bł. Jana Pawła II przy katedrze, gdzie także zaprotestują przeciw łamaniu wolności słowa w naszym kraju.

Intencja Mszy Świętej w dniu Marszu: za Ojczyznę, za swobody obywatelskie narodu polskiego - umacniane słowami prawdy w wolnych mediach, w TV TRWAM i RADIU MARYJA; aby wolne media nie były marginalizowane, a wraz z nimi ich odbiorcy - Polacy i katolicy w Polsce i na całym świecie.

Na Marsz zapraszają organizatorzy: Koszaliński Klub "Gazety Polskiej", koła Radia Maryja z Koszalina, Kołobrzegu i innych miejscowości naszej diecezji, a także powiatowe zarządy Prawa i Sprawiedliwości naszego okręgu, NSZZ "Solidarność" , członkowie Ruchu Społecznego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz oddziały Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana".


Wyświetleń: 2260
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x