Oaza podczas Triduum Paschalnego

30.03.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Jak co roku zapraszamy na oazę rekolekcyjną podczas Triduum Paschalnego, która odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie. Uczestniczyć w niej mogą osoby po ONŻ II stopnia (w ubiegłym roku lub wcześniej), zarówno młodzież jak i Domowy Kościół. Jest to programowe dopełnienie rekolekcji wakacyjnych.

Dobrze mieć ciepłe ubranie, bo w katedrze może być chłodno. Nie przywozimy śpiworów. Wziąć coś do notowania konferencji. Spotykamy się w katedrze koszalińskiej na Mszy Krzyżma o godz. 9.00. Ta wyjątkowa Eucharystia z poświęceniem olejów do sprawowania sakramentów, nie celebrowana w innych parafiach, jest pierwszym punktem rekolekcji. Następnie razem udamy się do seminarium duchownego. Katechezy i celebracje będą miały miejsce właśnie tam; liturgie pod przewodnictwem księży biskupów - w katedrze. W rekolekcjach tych tradycyjnie weźmie udział także pierwszy rocznik kleryków naszego seminarium.

Koszt 70 zł od osoby. Opłata na miejscu. Zgłoszenia przyjmujemy jeszcze do 3 kwietnia. Prosimy je kierować do Centrum Ruchu Światło-Życie w Koszalinie: tel. 94 340 98 69 lub 600 604 137 albo przez formularz poniżej, wybierając adresata: Centrum Ruchu Światło-Życie - recepcja.


Formularz kontaktowy

Wyświetleń: 2678
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x