Tworzenie Diakonii Wyzwolenia

16.03.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Oferta rekolekcyjna "last minute"! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Dziełem Krucjaty Wyzwolenia Człowieka na rekolekcje ORDW (Oaza Rekolekcyjna Diakonii Wyzwolenia).  Odbędą sie one w miejscowości Dębki, w dniach 28.03-1.04.2012 r.

Założeniem tych rekolekcji jest głębsze poznanie podstaw i metod działania, wspólna modlitwa, większe i świadome zaangażowanie się w Krucjacie jak i przygotowanie do odpowiedzialności za Dzieło Wyzwolenia w diecezji i w parafiach, aby z mocą Ducha Świętego głosić Ewangelię Wyzwolenia.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich tych, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za Krucjatę przyłączając się do tworzenia diakonii wyzwolenia w naszej diecezji, bądź do tych, którzy jeszcze rozeznają swoje miejsce służby. Tak więc do udziału w rekolekcjach gorąco zapraszamy: kapłanów pragnących zapoznać się z KWC, animatorów Ruchu Światło-Życie, członków Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, osoby pragnące zaangażować się w posługę na rzecz wyzwolenia.

Rekolekcje poprowadzi moderator krajowy KWC ks. Maciej Krulak z Krościenka, p. Katarzyna Owczarek i p. Stanisława Orzeł. Zgłoszenia i informacje: Danuta i Krzysztof Śramscy - Diakonia Wyzwolenia Arch. Gdańskiej. Tel. 603 595 350 lub (58) 671 95 91. E-mail: miratio@neostrada.pl

Koszt rekolekcji: 280 zł od osoby dorosłej, 240 zł od dziecka powyżej 3 lat, 160 zł od dziecka poniżej 3 lat. Przywozimy ze sobą pościel - wypożyczenie 10 zł od osoby. Istnieje możliwość dofinansowania dla osób z naszej diecezji (kontakt tel. 600 604 137). Zaliczkę w wysokości 100 zł od osoby prosimy wpłacać na konto: Spółdzielczy Bank Rumia, nr 87 8351 0003 0014 8092 3000 0010, z dopiskiem "ORDW w Dębkach".

 


Wyświetleń: 2249
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x