Rekolekcje z Całunem

13.03.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

W dniach 30 marca - 1 kwietnia br. w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie (ul. Seminaryjna 2) odbędą się rekolekcje wielkopostne dla młodych (18-30 lat). Nauki rekolekcyjne - których tematem będzie Całun Turyński jako świadek męki, śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa - poprowadzi ks. prof. Janusz Bujak.

Szczegółowe informacje (wraz z programem) oraz zapisy do 24 marca - Łukasz Trzeciak - e-mail: trzeciak.pl@gmail.com, tel. kom.: 796 840 721. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rekolekcje rozpoczynamy w piątkowy wieczór a kończymy w niedzielne popołudnie, dzięki czemu mogą w nich uczestniczyć młodzi ludzie, zarówno uczący się, studiujący, jak i aktywni zawodowo. W cenie 80 zł mieszczą się dwa noclegi (pokoje 2- i 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz pełne wyżywienie).


Wyświetleń: 2385
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x