Wspólnoty na facebookowym profilu

02.03.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Od marca globalnie zmienił się układ graficzny na stronach Facebooka. Taka zmiana nastąpiła więc i na oficjalnej stronie Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji. Jedną ze zmian jest możliwość umieszczenia w tle nagłówka dużego zdjęcia profilowego.

Wpadł nam do głowy pomysł, żeby wykorzystać to miejsce do wizualnej prezentacji naszych wspólnot. Od wczoraj widnieje tam sympatyczne zdjęcie oazy młodzieżowej z Bornego Sulinowa. Planujemy, że każda wspólnota dzieci, młodzieży czy Domowego Kościoła będzie miała miesiąc na prezentację swojego zdjęcia. Poszczególne kręgi rodzin najlepiej, by robiły swoje zdjęcia również ze swoimi pociechami.

Żywi ludzie najbardziej pociągają innych. Zachęcamy zatem do przejrzenia archiwów lub specjalnego zrobienia takiej "rodzinnej" fotografii i nadsyłanie drogą elektroniczną do Centrum. Zdjęcie powinno mieć dobrą rozdzielczość.


Wyświetleń: 2354
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x