Transmisja Mszy jubileuszowej z katedry

26.02.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Internetowa Telewizja Ewangelizacyjna Dobre Media transmitować będzie dziękczynną Mszę Świętą, która celebrowana będzie pod przew. bpa Edwarda Dajczaka w koszalińskiej katedrze 27 lutego br. o godz. 18:00. 

To propozycja dla tych, którzy nie będą mogli przyjechać z daleka, by w niej uczestniczyć. Jest to inicjatywa związana z 25-rocznicą śmierci ks. Franciszka Blachnickiego – założyciela Ruchu Światło-Życie. Oprócz dziękczynienia za osobę i dzieło ks. Franciszka, motywem jest trwający już w Rzymie proces beatyfikacyjny tego kapłana. Modlić się chcemy, by został on uznany jak najszybciej za godnego wyniesienia na ołtarze jako wzór wiary i miłości.

We współpracy z naszym serwisem, w lokalnych mediach przybliżana jest jednocześnie postać tego zasłużonego dla Kościoła kapłana.

Link do strumienia transmisyjnego będzie aktywny w czasie Eucharystii.


Wyświetleń: 2323
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x