Ojciec przed ścianą

11.02.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Fundacja Cyryla i Metodego oraz Inicjatywa Tato.Net przy współpracy z NSZZ "Solidarność" Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na Konferencję "Ojcostwo dzisiaj - Strategia dla organizacji wspierających rodzinę". 

Konferencja odbędzie się w piątek, 2 marca  2012 r., godz. 10.00–15.00 w sli posiedzeń Senatu Uniwersytetu Gdańskiego, ul Wita Stwosza 53, Gdańsk (tzw. gmach biblioteki). W programie znajdą się następujące bloki tematyczne:

• wystąpienia specjalistów z dziedzin związanych z tematyką rodzinną, wychowawczą, edukacyjną,
• prezentacje aktualnego stanu inicjatyw wspierających ojcostwo w Polsce,
• dzielenie się dobrymi praktykami w Polsce i na świecie,
• zaprezentowania najnowszych badań.

Konferencja jest częścią projektu „NaviTata – nawigacja do ojcostwa”, dofinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Serdecznie zapraszam do aktywnego włączenie się w kreowanie nowoczesnej strategii wspierania rodziny!

Polecamy też audiobook dla ojców nastolatków.


Wyświetleń: 2208
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x