Odkryć Założyciela

01.02.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

27 lutego 2012 r. minie 25 lat od śmierci ks. Franciszka Blachnickiego. Główne obchody rocznicowe odbędą się w dniach 25-27 lutego w Krościenku nad Dunajcem. Chcemy jeszcze raz przypomnieć i przybliżyć postać tego wybitnego syna Kościoła i naszej Ojczyzny.

Przez najbliższy miesiąc, w głównych oazowych serwisach internetowych będą ukazywać się teksty poświęcone ks. Blachnickiemu – zarówno opracowania historyczne, jak i świadectwa i wspomnienia o Nim. Linki do nich będą sukcesywnie dopisywać będziemy w tym artykule, by zgromadzić je w jednym miejscu. Zapraszamy do lektury. Niech Jubileusz zdopinguje nas do jeszcze bardziej gorliwej modlitwy o beatyfikację naszego Założyciela.


Wyświetleń: 3071
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x