Budujecie razem z nami

10.01.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Minął rok podatkowy i po raz pierwszy od założenia Ośrodka Fundacji Światło-Życie w Koszalinie mogliśmy skorzystać z możliwości przyjęcia od Was 1% podatku. Suma jaką uzyskaliśmy w ten sposób, to prawie dwa tysiące złotych (dokładnie 1972,80). Jak na pierwsze kroki naszego Ośrodka to spora kwota!

Planujemy wykorzystać te środki na oazy zimowe. Wyrażamy naszą wdzięczność wszystkim, którym zależało na wsparciu projektów Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji. Cieszymy się, że mamy Przyjaciół, którzy widzą sens wspierania naszej działalności. Widać to także w darowiznach, które bardzo konkretnie przełożyły się na nasz nowy serwis.

Pieniądze to przyziemna sprawa, ale często o nią rozbija się wiele inicjatyw. My jednak nie widzimy ich jedynie w kategoriach wysokości kwot. Bardziej odczytujemy to jako gest życzliwości, zaangażowania i poczucia "wspólnej sprawy". Jest to dla nas także przejaw Opatrzności. Jeszcze raz zatem wyrażamy naszą radość, nadal polecając się Waszej trosce.

W razie pytań można kontaktować się z kierownikiem Ośrodka ks. Zbigniewem Woźniakiem, moderatorem diecezjalnym Ruchu Światło-Życie.

Jak wpłacić 1% podatku na nasz Ośrodek?
Inne darowizny
Strona Ośrodka Fundacji


Formularz kontaktowy

Wyświetleń: 2708
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x