Chór w Koszalinie

09.12.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Pan Sebastian Makowski, organista z par. pw. św. Kazimierza w Koszalinie, zwrócił się do nas z prośbą o przekazanie informacji o powstającym w Koszalinie chórze. Propozycja ta adresowana jest przede wszystkim do osób posiadających doświadczenie muzyczne, mających wcześniejszy kontakt ze śpiewem wielogłosowym.

Jest to jednak zaproszenie otwarte wszystkich, którzy potrafią i chcą śpiewać. Łącząc piękny śpiew porywający ducha ze wspólnie spędzonym czasem możemy połączyć to, co pożyteczne z tym, co przyjemne. Zachęcamy gorąco. Przesłuchanie i spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę dn. 17 grudnia 2011r. o godz. 16:00 w salce domu parafialnego. Wszelkich informacji udziela Pan Sebastian Makowski - tel. 691552 601.


Wyświetleń: 3599
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x