Diakonia oaz zimowych

08.12.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Od kilku dni znane są już terminy oaz zimowych. Zapraszamy zatem do podejmowania diakonii w ferie. W pierwszym rzędzie liczymy na kapłanów oraz na animatorów z doświadczeniem i kwalifikacjami wychowawców. Potrzebna też jest pomoc animatorów, którzy na bazie swojej formacji poprowadzą małe grupy lub podejmą diakonie muzyczną.

Możliwe też jest wdrażanie się w posługę animatorską pod okiem starszego animatora. Każdy animator winien mieć w karcie zgłoszenia skierowanie moderatora swojej wspólnoty macierzystej. O ostatecznym kształcie diakonii na danym turnusie decyduje moderator diecezjalny.

Zgłoszenia kapłanów u moderatora diecezjalnego. Zgłoszenia animatorów należy kierować do s. Moniki Knysz - tel. 94 340 98 69 lub 600 604 137 albo przez formularz poniżej, wybierając adresata: Centrum Ruchu Światło-Życie - recepcja.

Pobierz kartę zgłoszenia
Pobierz upoważnienie odbioru osoby niepełnoletniej

 


Formularz kontaktowy

Wyświetleń: 3569
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x