Psałterzyści już po pierwszych zajęciach

20.11.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Zakończyła się pierwsza sesja kolejnej edycji Szkoły Psałterzystów poświęcona okresowi Adwentu i Bożego Narodzenia. Wzięło w  niej udział 21 osób z kilku miejscowości: Świdwina, Sławska, Słupska, Starego Wierzchowa, Warszkowa, Bobolic, Broczyna i Róży Wielkiej.

Zajęcia prowadzili muzycy Natalia Korczyc i Łukasz Czartowski oraz s. Monika Grabek i ks. Jacek Lewiński, odpowiedzialni za Diecezjalną Diakonię Muzyczną i Liturgiczną Ruchu Światło-Życie. Cały program Szkoły przewiduje trzy weekendowe spotkania w ciągu roku, które łączą w sobie zajęcia warsztatowe i formację liturgiczną. Są to zarazem dni skupienia dla posługujących jako psałterzyści w parafiach.

Najbliższa sesja poświęcona okresom Wielkiego Postu i Wielkanocy odbędzie się w Koszalinie (CEF) w dniach 24-26 lutego 2012 r.


Wyświetleń: 3464
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x