Szkoła Animatora w Czarnem

20.11.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Przypominamy, że tradycyjnie wraz z rekolekcjami dla osób wchodzących do deuterokatechumenatu (w Czarnem) odbędzie się kolejna sesja Diecezjalnej Szkoły Animatora. Do zajęć mogą przyłączyć się osoby po ONŻ stopnia pierwszego, które realizują kroki.

Najbliższa sesja, to trzecia sesja w drugim roku Szkoły. Prosimy o pilne zgłaszanie się do Centrum - najpóźniej do 23 listopada. Tel. (94) 340 98 69 lub 600 604 137. Można zgłaszać się też przez poniższy formularz, wybierając adresata: Centrum Ruchu Światło-Życie - recepcja. Uczestnicy mieszkają u rodzin w parafii.


Formularz kontaktowy

Wyświetleń: 2828
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x