Najnowszy Magazyn Katolicki o Pielgrzymce

14.11.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Pewnie zauważyliście, że na stronie głównej pojawił się moduł z materiałami audio. Dzięki temu powraca do naszego serwisu Magazyn Katolicki Radia Koszalin. Najnowszy odcinek poświęcony jest w całości Ruchowi Światło-Życie, zwłaszcza naszej ostatniej Diecezjalnej Pielgrzymce.

Zatem w eterze Polskiego Radia wywiady z oazowiczami, radość, pieśni - włącznie z Piosenką Roku. Piękne świadectwo! Jest także zaproszenie na randkę, skierowane do małżeństw przez Domowy Kościół. Zapraszamy do słuchania. Kliknij TUTAJ lub w odtwarzaczu z prawej strony.


Wyświetleń: 2805
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x