Dzieci Boże i DK w Białogardzie

13.11.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Od tego roku, w parafii pw. Narodzenia NMP w Białogardzie zawiązała się Oaza Dzieci Bożych. W  większości stanowią ją chłopcy. Spotkania formacyjne odbywają się w  szkole, w ramach dodatkowych zajęć katechetycznych i prowadzi je p. Ewa Lange.

Spotkania wspólnototwórcze organizowane są na plebanii lub w innych miejscach, pod okiem animatorów (Ali i Kostka), rodziców i ks. Bogdana Grafa. Dzisiaj dzieci gościły moderatora diecezjalnego i s. Grażynę Łazor. Na parafialnej Mszy z udziałem dzieci wygłosił on homilię. Potem zaaranżowane było w kościele krótkie spotkanie z dziećmi i niektórymi rodzicami oraz odwiedziny w dwóch domach.

Ks. Zbigniew odwiedził także krąg Domowego Kościoła, w którym formuje się para diecezjalna. Spotkanie odbyło się w domu Państwa Lange.


Wyświetleń: 4977
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x