Transmisja internetowa z Pielgrzymki

10.11.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie będą mogli przyjechać jutro do Koszalina. Telewizja Internetowa Dobre Media  transmitować będzie naszą XVIII Diecezjalną Pielgrzymkę przez Internet. Zgłoszonych w recepcji jest prawie 600 osób! Jednak chorzy lub ci, którym nagle pokrzyżowały się plany będą mogli być z nami chociaż wirtualnie.

Transmisja rozpoczyna się o 9:30. Zachęcamy do przekazywania tej informacji znajomym, rodzinie, która pozostaje w domach i wszystkim, którym chcielibyście przybliżyć Ruch. Aby wejść na kanał transmisyjny, kliknij jutro TUTAJ.

Tymczasem trwają przygotowania. Praca diakonii muzycznej, liturgicznej i wspólnot wspierających Centrum w organizacji w pełnym toku :)


Wyświetleń: 2823
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x