Deutero 2011

04.11.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Doroczne wprowadzenie oazowiczów do deuterokatechumenatu dokona się w Czarnem. Gościnna wspólnota w parafii pw. Wniebowzięcia NMP przyjmie uczestników tych dni skupienia i celebracji z całej diecezji.

Osoby po Oazie Nowego Życia stopnia I, które pragną i są gotowe rozpocząć ten etap drogi formacji w Ruchu Światło-Życie, prosimy o zgłaszanie swojego udziału w Centrum w Koszalinie. Mile widziani, na samej celebracji, są także rodzice, rodzeństwo, moderatorzy, czy animatorzy uczestników.

Rekolekcje odbędą się w dniach 25-27 listopada br. Punkt przyjęć uczestników oazy dla deuterokatechumenatu w dniu przyjazdu czynny od godz. 15.30 u sióstr ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej, ul. Strzelecka 11. Spotkanie wprowadzające rozpoczyna się o godz. 17.00. szczegółowe informacje na miejscu. Prosimy o zabranie śpiwora. Kwaterunek i wyżywienie u rodzin. Wkład w koszta rekolekcji: 10 zł opłaty organizacyjnej.

Zgłoszenia przyjmujemy w Koszalinie najpóźniej do 18 listopada (piątek) - tel. 94 340 98 69 lub 600 604 137 lub przez formularz zgłoszeniowy – adresat: Centrum Ruchu Światło-Życie – recepcja. Jeżeli ktoś ma możliwość nocowania u swojej rodziny lub przyjaciół, należy to koniecznie uzgodnić z recepcją. Trzeba też powiadomić o odwołaniu noclegu w przypadku ewentualnej nagłej choroby czy innego zdarzenia.


Formularz kontaktowy

Wyświetleń: 3609
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x