Spotkanie animatorów

02.11.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Drodzy Animatorzy. Wiemy, że posługa animatorska jest swego rodzaju darem, że ofiarujecie często swój czas, a swoje plany odkładacie na potem, żeby przyjechać na rekolekcje i dawać siebie innym. Wiemy też, że nierzadko Was to wiele kosztuje.

Czasem z tego powodu wkładacie o wiele większy wysiłek w zdawany egzamin, czy w obecność na zajęciach, może doświadczacie niezadowolenia wśród rodziny i znajomych, albo trudności na samych rekolekcjach. Dlatego bardzo doceniamy to, że mimo wszystko macie w sobie potrzebę dawania. Jednocześnie chcemy wysłuchać Waszych wniosków dotyczących rekolekcji bądź posługi w parafii. Pragniemy poznać Wasze trudności, a także usłyszeć autorskie pomysły na formę pracy z uczestnikami oaz. Chcemy się z Wami spotkać, pomodlić, wymienić doświadczenia oraz obrać wspólny kierunek, adekwatny do sytuacji.

Takie spotkanie proponujemy połączyć z Pielgrzymką, która co roku odbywa się w Koszalinie 11 listopada. Otóż możemy pozostać po Pielgrzymce w naszym gronie do następnego dnia (12 listopada), by dokonać takiego wspólnego rozeznania sytuacji oraz zaplanowania kilku konkretów. Zamieszkalibyśmy w CEF-ie. Zależy nam na tym dzieleniu się pomysłami, doświadczeniami, trudnościami, propozycjami i na modlitwie. Spotkanie to zakończymy obiadem.

Jak widać nie zabierze nam to dużo czasu, a jednak może przynieść wielkie owoce i pomoc, dlatego bardzo prosimy, abyście zastanowili się nad tą propozycją i mamy nadzieję, że licznie na nią odpowiecie. Zgłoszenia prosimy wysyłać przez formularz - adresat: Diakonia Ewangelizacji lub pod numerem telefonu 693 364 727 albo 660 060 154, najpóźniej do 8 listopada. Potrzebne są śpiwory i dodatkowe 5 zł.

Ania i Mateusz Orłowscy
odpowiedzialni za Diecezjalną Diakonię Ewangelizacji


Formularz kontaktowy

Wyświetleń: 3201
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x