Wanda Półtawska w TVP INFO

28.10.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Gościem programu "Prawdę Mówiąc" w TVP INFO w najbliższą sobotę (29.10) o godz. 20:00 będzie Wanda Półtawska, właśnie obchodząca swoje 90 urodziny! Wydarzenie warte zauważenia, zważając na fakt, że Pani Półtawska niemal nie udziela wywiadów, a tym bardziej dla TV.

Będzie o feminizmie, autorytetach i podziwie. Feministki nie walczą o prawa kobiet, tylko walczą o mit, który sobie wyobraziły. Każda z feministek, co miesiąc jest gotowa być matką. Jej organizm, organizm kobiety, jest na służbie życia... mówi z przekonaniem autorka "Beskidzkich rekolekcji".


Wyświetleń: 2912
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x