Biblijny dzień skupienia

25.10.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

W sobotę i niedzielę, 12 i 13 listopada br. w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie odbędzie się biblijny dzień skupienia. Rozpocznie się w sobotę o godz. 12:30. Należy przywieźć ze sobą Pismo Święte oraz materiały do notowania.

Koszt dnia skupienia wynosi 55 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 listopada, telefonicznie: (94) 340 98 66 lub pocztą elektroniczną: biblista@op.pl. Więcej informacji na stronie internetowej www.koszalin.biblista.pl.


Wyświetleń: 3255
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x